***
Megye A 2014/2015:
1.FORDULÓ: 2014.09.06. SZOMBAT 17.00: TÁPIÓGYÖRGYE II.-EUROKAPU SE II. 3-15
2.FORDULÓ. 09.13. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE II-VÁC 3. 10-8
3,FORDULÓ: 09.27. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE II.-MAGLÓD 9-9
4.FORDULÓ: 10.03. PÉNTEK 19.00: EUROKAPU SE II.-GÖDÖLLŐ 4. 3-15
5.FORDULÓ: 10.19. VASÁRNAP 10.00: ÚJHARTYÁN II.-EUROKAPU SE II. 8-10
6.FORDULÓ: 11.08. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE II.-DABAS II. 6-12
7.FORDULÓ: 11.15. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE II.-KAKUCS 1-17
8.FORDULÓ: 11.22. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE II.-GÖDÖLLŐ 5. 5-13
9.FORDULÓ: 11.27.CSÜTÖRTÖK 18.00: GÖD II.- EUROKAPU SE II. 6-12
10.FORDULÓ: 12.07. VASÁRNAP 10.00 ŐRBOTTYÁN-EUROKAPU SE II. 15-3
11.FORDULÓ: 12.14. VASÁRNAP 11.30 DUNAHARASZTI-EUROKAPU SE II. 8-10
12.FORDULÓ: 2015.01.11. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE II.-NAGYKÁTA 14-4
13.FORDULÓ: 2015.02.13 PÉNTEK, 18.00 : SZADA-EUROKAPU SE II. 10-8
14.FORDULÓ: 2015.02.21. SZOMBAT 9.00: CSÖMÖR-EUROKAPU SE II. 9-9
15.FORDULÓ: 2015.03.07. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE II.-GYÁLI ASE 8-10
A 15 fordulós alapszakasz befejeztével a 8. helyen végeztünk, ez a versenykiírás szerint azt jelenti,hogy osztályozó mérkőzésre kerül sor a 9. helyezett csapat ellen.
A győztes a 8 csapatos felső, a vesztes a 8 csapatos alsóházban folytatja.
Osztályozó a felsőházi helyért: 2015.03.14. szombat, 10.00: EUROKAPU SE 2.-DUNAHARASZTI 7-11
RÁJÁTSZÁS:ALSÓHÁZ A 9-16. HELYEKÉRT:
1.FORDULÓ: 2015.03.19. csütörtök, 18.00: GÖDÖLLŐ 5.-EUROKAPU SE 2. 9-9
2.FORDULÓ: 2015.04.11. SZOMBAT, 14.30: NAGYKÁTA-EUROKAPU SE 2. 8-10
3.FORDULÓ: 2015.04.18. SZOMBAT, 10.00: EUROKAPU SE 2.-GÖD 2. 15-3
4.FORDULÓ: 2015.04.25. SZOMBAT, 10.00: DABAS 2.-EUROKAPU SE 2. 15-3
5.FORDULÓ: 2015.05.02. SZOMBAT, 10.00: EUROKAPU SE 2.-CSÖMÖR 12-6
6.FORDULÓ: 2015.05.09. SZOMBAT, 10.00: EUROKAPU SE 2.-TÁPIÓGYÖRGYE 2. 15-3
7.FORDULÓ: 2015.05.16. SZOMBAT, 10.00: EUROKAPU SE 2.-ÚJHARTYÁN 2. 8-10
A rájátszás befejeztével csapatunk a 12. helyen végzett, ezért osztályozó mérkőzést játszott a megye "B" egyik bajnokával. Osztályozó a 2015/16-os megye "A" bajnokság tagságért: 2015.06.11. 18.00, Budaörs, Sportcsarnok: EUROKAPU SE 2.- Cegléd 3. 5-13
***
NBIII - ELSŐ CSAPATUNK A 2014-2015-öS SZEZONBAN AZ NB.III-BAN SZEREPELT.
AZ ŐSZI IDÉNY SORSOLÁSA:
1. FORDULÓ: 2014.09.07.VASÁRNAP 10.00: ÚJHARTYÁN-EUROKAPU SE 8-10
2. FORDULÓ: 09.13.SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-KECSKEMÉT II. 8-10
3. FORDULÓ: 09.27.SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-DABAS 10-8
4. FORDULÓ: 10.05.VASÁRNAP 11.00: ZSÁMBÉK-EUROKAPU SE 14-4
5. FORDULÓ: 10.18. SZOMBAT 16.00: BUDAŐRS III.-EUROKAPU SE 5-13
6. FORDULÓ: 11.09.VASÁRNAP 10.00: GÖD-EUROKAPU SE 13-5
7. FORDULÓ: 11.15.SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-TÁPIÓGYÖRGYE 11-7
8. FORDULÓ: 11.22.SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-VECSÉS 8-10
9. FORDULÓ: 11.29.SZOMBAT 11.00: JÁSZBERÉNY-EUROKAPU SE 14-4
10.FORDULÓ: 12.06.SZOMBAT 10.00: GÖDÖLLŐ II.-EUROKAPU SE 12-6
11.FORDULÓ: 12.14.VASÁRNAP 10.00: GÖDÖLLŐ III.-EUROKAPU SE 2-16
A TAVASZI IDÉNY SORSOLÁSA: (AZ ELŐL ÁLLÓ CSAPAT A PÁLYAVÁLASZTÓ)
1.FORDULÓ: 2015.01.11.VASÁRNAP 10.00: EUROKAPU SE-ÚJHARTYÁN 4-14
2.FORDULÓ: 02.14. SZOMBAT 15.00: KECSKEMÉT II.-EUROKAPU SE 7-11
3.FORDULÓ: 02.21. SZOMBAT 17.00: DABAS-EUROKAPU SE 14-4
4.FORDULÓ: 03.07. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-ZSÁMBÉK 7-11
5.FORDULÓ: 03.14. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-BUDAŐRS III. 14-4
6.FORDULÓ: 04.11. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-GÖD 5-13
7.FORDULÓ: 04.18. SZOMBAT 17.00: TÁPIÓGYÖRGYE-EUROKAPU SE 6-12
8.FORDULÓ: 04.25. SZOMBAT 11.00: VECSÉS-EUROKAPU SE 11-7
9.FORDULÓ: 05.09. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-JÁSZBERÉNY 13-5
10.FORDULÓ: 05.16. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-GÖDÖLLŐ II. 8-10
11.FORDULÓ: 05.30. SZOMBAT 10.00: EUROKAPU SE-GÖDÖLLŐ III. 18-0
NB.III-as csapatunk a 12 tagú mezőnyben a 8. helyen végzett.